Yönetilen Hizmetler

İşinize odaklanmak yerine günlük bilgi teknolojileri operasyonlarını yönetmekle mi uğraşıyorsunuz? Bir çok teknoloji ürün ve hizmet tedarikçisi ile olan ilişkilerinizi takip etmekte zorlanıyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz. Egebimtes olarak yönetilen hizmetler kapsamında teknoloji yönetiminizin sorumluluğunu üzerimize alıyoruz.

Egebimtes yönetilen hizmetler ile tüm bilgi ve iletişim teknolojileri ortamınızın tek noktadan yönetimini sağlayarak işinize verimlilik katıyoruz. Uçtan uca tüm BT altyapınızın yüksek performans ve profesyonel bir yaklaşımla yönetilmesini sağlıyoruz. Kesintisiz, kaliteli ve yedekli altyapı gücümüzle şirketinizin BT altyapısını uzman mühendislerimizle sürekli gözlemliyor ve oluşabilecek sorunlara anında çözüm üretiyoruz. Böylece sistemleriniz profesyonel bir ekip tarafından yönetilirken siz ana iş kolunuza odaklanabilirsiniz. Üstelik maliyet tasarrufu ile bütçeniz için de avantajlı konuma geçersiniz.

Kurumunuzun artık vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayan uçtan uca çözüm ve hizmetler sağlıyoruz.

İLETİŞİM

0232 489 00 60

satis@egebimtes.com.tr
1370 Sokak, No:42 Yalay İş Merkezi D.403 Montrö – İZMİR